בעלי תפקידים

חברי הועד המנהל  :

 

גיל בארי

גיל בארי הינו מנהל ובעלים של חברת השקעות פרטית. בעל נסיון של מעל 20 שנה בניהול פיננסי וניהול השקעות במגוון רחב של תפקידים בשוק ההון בישראל. שימש כמנכ״ל בית ההשקעות איילון וכמנכ״ל חברת ניהול קרנות הנאמנות אוריון. כמו כן היה חבר ועדת ההשקעות של קרן הפנסיה מבטחים וחבר דירקטוריון במספר רב של חברות. גיל מחזיק בתואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון מטעם אוניברסיטת תל אביב.

 

ליאורה ארנון

ליאורה מלווה את העמותה מימיה הראשונים במגוון תפקידים ויו"ר הועד המנהל בשנים האחרונות. ליאורה עוסקת כמנהלת פיתוח ידע באגף להתנדבות בג'וינט ישראל ובעלת ניסיון של כ-17 שנה בעבודה בתחומים שונים של ניהול בעמותות.

 

זאב ליקבורניק

תושב עין ורד, יליד חולון, נשוי ואב לארבעה בנים, דירקטור ניהול מוצר באמדוקס, אחראי על הובלת הפורטפוליו של אמדוקס לטכנולוגיות ענן. זאב בוגר הפקולטות למשפטים וכלכלה באוניברסיטת תל אביב, מוסמך לעריכת דין וכן בוגר תואר שני במנהל עסקים בתכנית של Kellogg-Recanati. הוביל שנים רבות בחברת סיסקו פיתוח אסטרטגיות החדרה של טכנולוגיות ופתרונות חדשניים לשווקים בינלאומיים ושווקים מתעוררים בתפקידו כמנהל פיתוח עסקי בכיר בארגון המכירות לספקי תקשורת. בנוסף זאב הינו ראש צוות בארגון פעמונים. זאב מאמין גדול בערכים המוספים של נטוורקינג והכללה וכן ביצירת ערך משותף (creating shared value) ומיישם זאת הן בחייו הפרטיים והן בעיסוקיו.

 

אייל שפר

חשב גלובלי (Corporate Controller) בחברת די.אס.פי גרופ (DSPG). בעבר רו"ח מבקר בפירמת רו"ח קוסט, פורר, גבאי את קסירר. רואה חשבון מוסמך, בוגר תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות באוניברסיטת בר-אילן ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון במכללה למנהל. נשוי + 2 חובב ריצה למרחקים ארוכים.

 

רונן סולומון

רונן הינו  עו"ד,  בעל תואר ראשון במנהל עסקים ותואר במשפטים מהמרכז הבינתחומי הרצליה. בעבר היה שותף   במשרד עוה"ד דן-חי ברונפלד.  רונן הקים וניהל את חברת מיטב דש בנפיטס כיום רונן הינו יו"ר פעיל בחברה.

 

אייבי מאיר

אייבי, תושב פתח תקווה, נשוי ואב ל 4. אייבי הינו כלכלן בהשכלתו, ובשנת 1985 יסד עם עוד שותפים את חברת "חשבים" בראשה הוא עומד משנת 2000 ועד היום. החברה כיום הינה חברה המספקת שירותי מידע עסקי לחברות וארגונים ומונה כ 110 עובדים. חשבים הינה חברת בת בבעלות החברה הציבורית  קו מנחה (מפעילת האתר הכלכלי ביזפורטל) ופועלת על פי כל הכללים והתקנים הנדרשים מחברות ציבוריות.

 

 

ניר ויטנברג

ניר מקבל בקרוב את תואר הדוקטוראט שלו לאחר שחקר את התכניות המקוונות המספקות תמיכה וייעוץ לצעירים במסגרת בית הספר לעבודה סוציאלית של אוניברסיטת תל אביב. ניר מרצה במסלול לקידום נוער במכללה האקדמית בית ברל ומשמש כיועץ ומנחה ארגונים בפיתוח שירותים מקוונים לבני נוער וצעירים, וכן מנחה בשירותי אנוש ורווחה, ביניהם האגף לקידום נוער במשרד החינוך, אגף הרווחה בעיריית נתניה והאגף לתכנון מחקר והכשרה במשרד הרווחה והשירותים החברתיים. בעבר ניר ניהל תוכנית ארצית במסגרת עמותת "בעצמי" לשירות טלפוני לתמיכה וייעוץ תעסוקתי והועסק כעובד סוציאלי במחלקה לטיפול בנוער באגף לשירותים חברתיים בעיריית רחובות.

 

 

 

 

 

 

 

 


מייסדי העמותה 

פרופ' עזי ברק

פרופ' ישראל אור-בך ז"ל

 


מנכ"ל – יפעת כהן בן שלוש
מנהלת מקצועית – M.SW יעל אייניס
רכזת הכשרות- B.SW לונה בן דיין
רכזת סיירת פורומים- קרין לוי אמיתי

 


 

שעות הפעילות של הצ'אט האישי הן בין השעות תשע בערב לחצות.

מחוץ לשעות התורנות, נא לא לשלוח הודעה דרך כפתור הצ'אט. אם ברצונכם להשאיר לנו הודעה אנא עשו זאת רק דרך כאן.

 

מה הוא הצ'ט האישי של סהר?

התנצלות גורפת

אזהרה למתחזים